Рекомендації для учнів

Правила безпечного користування інтернетом

/Files/images/sotsalniy_pedagog/Рекомендації.png

Пригоди без шкоди: правила безпечних канікул

Поради з мінної безпеки

/Files/images/sotspedagog/Порада_2.jpg

Проєкт психологічної підтримки "Поруч"

Антистрес вправи для дітей

Вправи для дітей та підлітків, які перебувають у стресовій ситуації, для зняття психоемоційного напруження

"Квітка та свічка"

"Ледачий кіт"

"Лимон"

"Черепашка"

"Пір’їна/статуя"

Правила поведінки для учнів під час проведення дистанційного уроку

- Дистанційний урок - це час для навчання

- Не запізнюйся на урок

- Заходь тільки під своїм прізвищем та ім'ям

- Привітайся з однокласниками та учителем -ввімкни камеру, приєднуючись до уроку

- Дотримуйся академічної доброчесності: самостійно виконане завдання принесе тобі більше користі.

/Files/images/sotsalniy_pedagog/0200h6if-6ace-779x446.jpg

Інформація щодо явища булінгу для учнів

/Files/images/sotsalniy_pedagog/Поради учням.jpg

Булінґ (від англ. bully – хуліган, задирака, грубіян, «to bully» — задиратися, знущатися) – тривалий процес свідомого жорстокого ставлення, агресивної поведінки, щоб заподіяти шкоду, викликати страх, тривогу або ж створити негативне середовище для людини.

Необхідно неодмінно звертатися по допомогу до дорослих — учителів і батьків. Допомога дорослих дуже потрібна особливо якщо дії кривдників можуть завдати серйозної шкоди фізичному та психічному здоров'ю.

Що можна зробити з боку учня:

· Ігноруйте кривдника. Якщо є можливість, намагайтесь уникнути сварки, зробіть вигляд, що вам байдуже і йдіть геть. Така поведінка не свідчить про боягузтво, адже, навпаки, іноді зробити це набагато складніше, ніж дати волю емоціям.

· Якщо ситуація не дозволяє вам піти, зберігаючи самовладання, використайте гумор. Цим ви можете спантеличити кривдника/кривдників, відволікти його/їх від наміру дошкулити вам.

· Стримуйте гнів і злість. Адже це саме те, чого домагається кривдник. Говоріть спокійно і впевнено, покажіть силу духу.

· Не вступайте в бійку. Кривдник тільки й чекає приводу, щоб застосувати силу. Що агресивніше ви реагуєте, то більше шансів опинитися в загрозливій для вашої безпеки і здоров'я ситуації.

· Не соромтеся обговорювати такі загрозливі ситуації з людьми, яким ви довіряєте. Це допоможе вибудувати правильну лінію поведінки і припинити насилля.

Правила толерантного спілкування:

Бути завжди уважним

Бути терпимим у суперечці і аргументувати свою думку

Бути гуманним і милосердним

Не ображати співбесідника

Пам'ятка "Умій володіти собою"

1. Пам’ятай: найкращий спосіб боротьби з душевним неспокоєм – постійна зайнятість.

2. Щоб забути свої напасті, намагайся зробити приємне іншим. Роблячи добро іншим, робиш добро собі.

3. Не намагайтеся змінювати чи перевиховувати інших. Набагато корисливіше і безпечніше зайнятися самовихованням. Пам’ятай: кожна людина – така ж яскрава й унікальна індивідуальність, як і ви, приймайте її такою, якою вона є. Намагайтеся знайти в людині позитивні риси, вмійте бачити її достоїнства і в стосунках з нею спробуйте опиратись саме на ці якості.

4. Майте мужність від щирого серця визнавати свої помилки. Уникайте зазнайства.

5. Вчіться володіти собою! Гнів, дратівливість, злість спотворюють людину. Егоїзм – джерело багатьох конфліктів. Виховуйте в собі терпіння.

6. Будь-яка справа починається з першого кроку! Пам’ятай: перешкоди допомагають нам розвиватися. 7. Людина, має необмежені можливості самовдосконалення, причому в усіх галузях своєї життєдіяльності.

8. Будь толерантною особистістю.

Толерантність ( від лат. Tolerans – терплячий) – терпимість до чужих думок і поглядів.