Лист МОН України від 20.08.2019 № 1/9-525 «Щодо організації форм здобуття загальної середньої освіти»

Відповідно до статті 9 Закону України «Про освіту», Листа МОН України від 20.08.2019 № 1/9-525 «Щодо організації форм здобуття загальної середньої освіти» у закладі освіти з 02.09.2019 на 2019/2020 навчальний рік запроваджено такі форми здобуття загальної середньої освіти:

У 2023/2024 навчальному році у КЗ «Харківська гімназія №88 Харківської міської ради»організована:

1. Інституційна форма здобуття освіти: - дистанційна

2. Індивідуальна форма здобуття освіти: - педагогічний патронаж; - екстернат.

Екстернатна форма здобуття освіти – це організація навчання для самостійного засвоєння освітньої програми протягом навчального року та проходження річного оцінювання навчальних досягнень та/або атестації.
Сімейна (домашня) форма здобуття освіти – це організація здобуття освіти для учнів батьки яких виявили бажання організувати освітній процес самостійно з урахуванням здібностей, інтересів, потреб, мотивації, можливостей і досвіду своїх дітей, для забезпечення їх індивідуального темпу здобуття освіти.
Педагогічний патронаж передбачає організацію освітнього процесу педагогічними працівниками у формі, яка найбільш відповідає стану дитини та її індивідуальним можливостям