Концепція Нової української школи

Формула НУШ
Наскрізне застосування інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі та управлінні закладами освіти і системою освіти має стати інструментом забезпечення успіху нової української школи. Запровадження ІКТ в освітній галузі має перейти від одноразових проектів у системний процес, який охоплює всі види діяльності. ІКТ суттєво розширять можливості педагога, оптимізують управлінські процеси, таким чином формуючи в учня важливі для нашого сторіччя технологічні компетентності.

/Files/images/navchalniy_rk_20_21/1.png

Джерело https://nus.org.ua/about/formula/

Закон України ''Про освіту''

Лист МОН від 29.09.2020 №1/9-550 “Щодо окремих питань оцінювання та фіксації результатів навчання учнів початкових класів Нової української школи”