FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

/Files/images/01092016/003645.jpg

Відеоматеріали онлайн-тренінгів
з підготовки учнів до ІІ та ІІІ етапів
Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів:

Предмет Посилання
інформатика https://youtu.be/rb7Ik-At82c
фізика http://youtu.be/LUvfGPkwhDE
право http://youtu.be/-FNjSy6dr9U
ІКТ https://youtu.be/BjRwM95axk0
географія http://youtu.be/9v0BcQ7zJG8
українська мова http://youtu.be/UVNVRKXI2T0
математика http://youtu.be/gwWlVe4aZiI
біологія http://youtu.be/zkN9WNvSqfU
історія http://youtu.be/wkeqFWuOs7M
ІКТ https://youtu.be/cc_7m7toanI
право http://youtu.be/AmpfDvFwytQ
астрономія http://youtu.be/pBLUkYetzl0
математика http://youtu.be/cKdE0JwWavM
хімія http://youtu.be/dgRCJAmxSVY
біологія http://youtu.be/bODEHvfwKkA
екологія http://youtu.be/Rf3kld2hAkY
право https://youtu.be/ZBhAhcGVflw
хімія http://youtu.be/TFGmVQO7-QQ
англійська мова (8-9 класи) https://youtu.be/hfDLR3Xolx0
англійська мова (10-11 класи) http://youtu.be/eIuAmT6IhTQ
російська мова http://youtu.be/V8gloNiNueQ
інформатика https://youtu.be/kPq8uYxPXHM
ІКТ http://youtu.be/Qe6MHsohPNk
Історія http://youtu.be/e7WV-or5UP4
Математика http://youtu.be/xLCq9X_kV14
Економіка http://youtu.be/ab9QIHumRPM
Українська література https://youtu.be/lyyU48FRLS8
Географія http://youtu.be/in5K8gLMHD0

У 2018/2019 навчальному році учні школи посіли п’ять призових місць у ІІ районному етапі Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів:

- у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій посіла ІІІ місце: Суркова Олена (11-А клас);

- у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки посіли ІІІ місце: Суркова Олена (11-А клас) та Крисенко Ярослав (11-А клас);

- у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії посів ІІІ місце: Крисенко Ярослав (11-А клас);

-у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури посіли ІІІ місце: Суркова Олена (11-А клас) і Попова Євгенія (8-А клас);

- у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання: Петрушкевич Юлій (11 клас) та Шевченко Максим (9 клас), посіли ІІ і IV місце відповідно;

- у районному турнірі з основ інформатики серед учнів 5-7 класів закладів загальної середньої освіти Вереітінов Максим, учнь 6-Б класу посів ІІІ місце;

- у районному турнірі юних журналістів у 2018/2019 посіла Глазкова Аліна, учениця 9-А класу ІІІ місце;

- у районному турнірі юних біологів Крисенко Ярослав, учень 11-А, посів ІІ місце;

- у районному турнірі юних географів учні 11-А класу, Крисенко Ярослав, Дромашко Анастасія та Ігіна Фаріда, посіли ІІ місце;

- у районному турнірі юних журналістів учні 11-А класу, Крисенко Ярослав, Ігіна Фаріда, Петрушкевич Юлій, Салахова Марія, Глазкова Аліна 9-А посіли ІІ місце;

- у районному турнірі юних істориків перемога учні 11-А класу, Крисенко Ярослав.

На конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН було надано одну роботу. В секції «Публічне управління та адміністрування» - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2018/2019 навчальному році посіла Глазкова Аліна, учениця 9-А класу.

В обласній військово-патріотичній історико-краєзнавчій акції «Слобожанські дзвони Перемоги» І місце посіла Глазкова Аліна, учениця 9-А класу.

У 2018/2019 навчальному році участь в конкурсі проектів «Школа «Мер міста» Глазкова Аліна, учениця 9-А класу. Глазкова Аліна, учениця 9-А класу брала участь в обласній учнівській науково-практичній конференції Харківського територіального відділення Малої академії наук України, присвяченої 100-річчю Національної академії наук України на базі ХНУ імені В.Н. Каразіна 2018/2019 навчальний рік.

Учні 11-А класу нашої школи, Крисенко Ярослав і Суркова Олена, брали участь у першій Слобожанськвй олімпіаді з інформаційної безпеки «Юний кіберерудит».

У конкурсі читців «Слобожанська Муза» Попова Євгенія посіла І місце у середній віковій категорії.

Учениця 6-А класу Іхненко Ярослава з перемогла в міському конкурсі творчих робіт «Мандрівка центром Харкова» в номінації «За оригінальність сюжету».

Відеоматеріали онлайн-тренінгів з підготовки учнів до ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів за посиланням (2017):

Предмет

Посилання

Українська мова та література

http://youtu.be/Sml5JC65NRQ

http://youtu.be/GBpcYnCwWc0

ІКТ

http://youtu.be/7neDIQU0zAk

http://youtu.be/B4kSd41AswA

Німецька мова

http://youtu.be/bqcGRI7KJpo

http://youtu.be/4lziDx0-Rzg

Правознавство

http://youtu.be/i2ZWS5JIYK4

Астрономія

http://youtu.be/EHUAJ4wMThI

http://youtu.be/q_7aUiPAdek

Інформатика

http://youtu.be/QUBkLTDaOfc

Англійська мова

https://youtu.be/Rbss-2hhEZ0

Математика

http://youtu.be/ewq6GQQFW4Q

Економіка

http://youtu.be/xOQxIYIBD88

Екологія

http://youtu.be/VWpxcZmQ3ow

Російська мова та література

http://youtu.be/ohKJwImzGeM

http://youtu.be/ohKJwImzGeM

Біологія

http://youtu.be/y_ckjKBRFP8

http://youtu.be/MPwZ2PgqV0c

Німецька

http://youtu.be/cQmI5vdNHXQ

Астрономія

http://youtu.be/5XQwS6D2z5o

http://youtu.be/oSnTo5Kjeqo

Історія

http://youtu.be/IcjjIoeeG8g

http://youtu.be/41zGUTSW0n0

Кiлькiсть переглядiв: 121