УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ

Школа – це модель майбутнього суспільства. Основи громадського становлення та демократії закладаються з дитячих років, і самоврядування допомагають учням організувати власне життя своїх товаришів. Учні потребують практичних навичок управлінської діяльності, і саме вчителі їх забезпечують. Головною умовою розвитку самоврядування стає наявність педагогів, які хочуть і вміють співпрацювати з учнями.

Участь молодого покоління в учнівському самоврядуванні – важливий шлях і умовазалучення учнівської молоді до радикальних перетворень, що відбуваються у нашому суспільстві. Найвідчутніші результати у формуванні соціально компетентної молоді дає широка варіативність учнівського самоврядування.

Метою діяльності учнівського самоврядування є :
  • розвиток навичок творчого вирішення завдань, створення позитивної мотивації та зацікавленості учнів;
  • формування вміння мислити, узагальнювати;
  • виховання поваги до колективу, почуття відповідальності;
  • налагодження тісних контактів і взаєморозуміння між різними гілками громадськості, спільне вирішення проблем, профілактика виникнення конфліктних ситуацій;
  • використання нових інноваційних технологій у виховній робототі.

Склад учнівського самоврядування

«Республіка ШКІЗ»

Президент: Усенко Лілія ( 8-А )

Віце-президент: Косоротова Кіра ( 9-А )