FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

Наші досягнення

2018/2019 навчальний рік:

У ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій посіла ІІІ місце: Суркова Олена (11-А клас)

У ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки посіли ІІІ місце: Суркова Олена (11-А клас) і Крисенко Ярослав (11-А клас)

У ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури посіли ІІІ місце: Суркова Олена (11-А клас) і Попова Євгенія (8-А клас)

У ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання: Петрушкевич Юлій (11 клас) і Шевченко Максим (9 клас), посіли ІІ і IV місце відповідно.

У районному турнірі юних біологів Крисенко Ярослав, учень 11-А, посів ІІ місце

У районному турнірі юних географів учні 11-А класу, Крисенко Ярослав, Дромашко Анастасія та Ігіна Фаріда, посіли ІІ місце

У конкурсі читців «Слобожанська Муза 2018» Попова Євгенія посіла І місце у середній віковій категорії

Команда КВК ХЗОШ №88 посіла ІІІ місце у районному етапі Чемпіонату шкільної ліги КВК м. Харкова сезону 2018/2019 навчального року


2017/2018 навчальний рік:

Призові місця на районному етапі учнівських олімпіадах з базових дисциплін посіли:

Бочкова Дарина – учениця 7-А класу (ІІ місце з математики),

Корольова Єлизавета, учениця 9-А класу (ІІ місце з англійської мови)

Суркова Олена – учениця 10-А класу (ІІІ місце з біології);

Єгоров Максим - учень 11-А класу (ІІІ місце з істрії);

Олійник Василь – учень 11-А класу (ІІІ місце з інформаційних технологій).

В районному конкурсі «Слобожанські музи» Ісаєнко Марія, 8-А клас, ІІІ місце конкурс читців.

Алексєєва Юлія, 11-А клас, посіла І місце, Суркова Олена, 10-А клас, посіла ІІІ місце у мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

На конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН:

в секції «Російська література» Салахова Марія, учениця 10-А класу посіла ІІ місце,

в секції «Українська мова» Суркова Олена, учениця 10-А класу посіла ІІ місце.

На конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН для учнів 6-8 класів:

в секції "Комп'ютерні науки" учні 8-А класу, Глазкова Аліна і Підмогильний Дмитро, посіли І місце.

З нагоди Міжнародного дня рідної мови відбувся конкурс виразного читання української поезії «Барвисте слово української душі» для учнів 7-10 класів закладів загальної середньої освіти району. За підсумками конкурсу III місце посіла Ісаєнко Марія, учениця 7-А класу.

Участь в обласній військово-патріотичній історико-краєзнавчій акції «Слобожанські дзвони Перемоги» (учениці 8-А класу Кругова Софія та Глазкова Аліна); у Всеукраїнській історико-географічній експедиції «Моя Батьківщина - Україна» (учениця 10-А класу Суркова Олена).

За підтримки Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради та депутатів Харківської обласної та міської рад на базі КЗ «ПДЮТ «ІСТОК» відбувся районний урочистий захід «Україна – це я, Україна – це ти», присвячений Дню Соборності України. ІІІ місце посіла колективна робота «Серце з Україною» учнів 10-А класу.

2016/2017 навчальний рік:

Призові місця на районному етапі учнівських олімпіадах з базових дисциплін посіли:

Єгоров Максим – учень 10-А класу (ІІ місце з історії); Кормілець Пилип – учень 9-А класу (ІІ місце з екноміки); Ісаєнко Марія – учениця 7-А класу (ІІІ місце з хімії).

Єгоров Максим, учень 10-А класу посів ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії


2015/2016 навчальний рік:

19 листопада 2015 року на базі ПДЮТ «ІСТОК» за ініціативи Адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради, за підтримки управління освіти адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради відбувся конкурс учнівських презентацій «Україно, ти для мене диво!», присвячений Дню Гідності та Свободи. У конкурсі взяли участь учні 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Вітаємо ученицю 11-А класу Коц Вікторію, яка посіла І місце!

/Files/images/u7.jpg

22.10.2015 на базі ХСШ №119 відбувся І (районний) етап ІХ міського конкурсу знавців української мови серед учнів 8-11 класів ЗНЗ району.

Вітаємо переможців:

Суркова Олена, І місце, учениця 8-А класу, вчитель Ісаєнко Наталія Іванівна

Алексєєва Юлія, І місце, учениця 9-А класу, вчитель Ісаєнко Наталія Іванівна

21 жовтня 2015 року в ХЗОШ № 70 відбулася офіційна церемонія нагородження переможців районного конкурсу «Слобожанська муза».

Серед них були й наші учні. Це Гомович Вікторія, учениця 4-А класу, та Ісаєнко Марія, учениця 6-А класу, які посіли ІІ місце у своїх номінаціях.

Щиро вітаємо вас, дівчатка, із перемогою. Бажаємо вам творчих успіхів і злетів. Любіть поезію, відчувайте її, адже «поезія — це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі...»

/Files/images/PA211515.jpg

Конкурс- фестиваль ораторського мистецтва відбувся 05.10.2015 року. Учасницею цього заходу від нашої школи була учениця 11-А класу Коц Вікторія. Пані Віка не вперше активно виступає на сцені. Вона дуже відповідально, з притаманним їй артистизмом віднеслась до цієї справи. Щиро і чесно зазвучало українське слово з її уст. Глядачі були захоплені виступом дівчини. Від усього шкільного колективу дякуємо тобі, Віко, за перемогу в конкурсі ораторського мистецтва.

/Files/images/PA050366.JPG

2014/2015 навчальний рік:

Учениці нашої школи Катречко Аліна і Алєксєєва Юлія взяли участь у ІІ турі районного етапу захисту проектів «Харків – місто перспектив». У номінації «Харків - місто громадських ініціатив» (9-11 класи) учениця 11-А класу Катречко Аліна посіла І місце з проектом «Проект реконструкції парку «Зелений гай». У номінації «Відкриваємо Харків для Європи» (6-8 класи) учениця 8-А класу Алєксєєва Юлія посіла І місце з проектом «Екскурсії Hop–on Hop-of в Харкові». Вітаємо дівчат з перемогою!

/Files/images/212.jpg/Files/images/211.jpg


На базі ПДЮТ «ІСТОК» проводився районний етап Всеукраїнської історико-географічної експедиції учнівської молоді «Історія міст і сіл».

/Files/images/122.jpg

Учениця 10-А класу Коц Вікторія зі своєю роботою посіла ІІ місце. Вітаємо!


Вітаємо переможців районного конкурсу з виразного читання української поезії «Поетичний уклін переможцям» Ісаєнко Марію, ученицю 5 - А класу, яка посіла І місце у віковій категорії 9 - 11 років, та Коц Вікторію, ученицю 10 - А класу, яка посіла ІІ місце у віковій категорії 15 - 17 років. Дівчатка, творчих успіхів вам та натхнення у майбутньому!

/Files/images/2111.jpg/Files/images/2112.jpg

/Files/images/2113.jpg


Вітаємо Дзюбу Кирила, учня 7 - А класу, який посів ІІ місце в чемпіонаті України з тоеквон - до І. Т. Ф. серед дорослих, юніорів та юнаків. Бажаємо якнайкращих результатів та великих перемог!

/Files/images/2114.jpg/Files/images/2115.jpg


13.02.2015 під патронатом голови адміністрації Орджонікідзевського району Вельможної О.І. відбулося вшанування переможців районного етапу Всеукраїнської військово-спортивної гри «Патріот».

Кубками від адміністрації Орджонікідзевського району та грамотами від управління освіти були нагороджені команди-переможці.
Пам'ятними подарунками від адміністрації Орджонікідзевського району та грамотами від управління освіти нагороджені учні нашої школиу номінації «Влучні стрільці» за кращий результат у змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки - команда ХЗОШ № 88.

/Files/images/2116.jpg

За найвищі показники в особистій першості за підсумками окремих видів змаганьграмотою управління освіти нагородженийу номінації «Кращий знавець військової справи», учень 10 класу ХЗОШ №88 Спісівцев Ярослав.

Вітаємо наших хлопців!


Вітаємо Єгорова Максима, учня 8-А класу, який посів 2 місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії!


Вітаємо Суркову Олену, ученицю 7-А класу, яка посіла І місце уІІ етапіV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ІІІ місце у 2-ому етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури (підготувала - вчитель української мови та літератури Ісаєнко Наталія Іванівна)!

/Files/images/surkova.jpg/Files/images/2014_10_09_schev.png


Вітаємо Єгорова Максима, учня 8-А класу, який посів 3 місце уІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії!


Відповідно до висновків Регіональної експертної ради з питань ліцензування та атестації навчальних закладів Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 20.11.2014 №9/14 Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 88 імені О.Г.Зубарева Харківської міської ради Харківської області визнана атестованою.

Сумарна кількість балів становить 602 (достатній рівень організації діяльності).

Вітаємо Глазкову Аліну, ученицю 5-А класу нашої школи, з перемогою у Всеукраїнському конкурсі талантів "Харківська осінь".

/Files/images/2117.jpg/Files/images/2118.jpg

В номінації "Королева осіні" Аліна отримала Гран-Прі.


Вперше в історії Харкова серед школярів стартували змагання з картингу. У них беруть участь діти старших класів Орджонікідзевського та Московського районів. Ініціатор нового турніру під назвою "Форсаж -2014" - народний депутат Володимир Мисик.

Команда хлопців нашої школи (учні 9-10-х класів) в першому етапі змагання, яке відбулося 04.10.2014, зайняли почесне друге місце і вийшли у наступний тур змагань. Вітаємо наших хлопців і бажаємо їм подальших перемог!!!


01.10.2014 пройшли районні змагання з баскетболу серед хлопців. Команда хлопців нашої школи успішно виступила, вигравши двобій у хлопців з ХЗОШ№113, але поступилася команді ХСШ№119. Бажаємо нашим учасникам надалі перемог у всіх іграх!

/Files/images/2119.jpg/Files/images/2110.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 447