FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

Наші досягнення


2016/2017 навчальний рік:

Призові місця на районному етапі учнівських олімпіадах з базових дисциплін посіли:

Єгоров Максим – учень 10-А класу (ІІ місце з історії);
Кормілець Пилип – учень 9-А класу (ІІ місце з екноміки);
Ісаєнко Марія – учениця 7-А класу (ІІІ місце з хімії).

Єгоров Максим, учень 10-А класу посів ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії


2015/2016 навчальний рік:

19 листопада 2015 року на базі ПДЮТ «ІСТОК» за ініціативи Адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради, за підтримки управління освіти адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради відбувся конкурс учнівських презентацій «Україно, ти для мене диво!», присвячений Дню Гідності та Свободи. У конкурсі взяли участь учні 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Вітаємо ученицю 11-А класу Коц Вікторію, яка посіла І місце!

/Files/images/u7.jpg

22.10.2015 на базі ХСШ №119 відбувся І (районний) етап ІХ міського конкурсу знавців української мови серед учнів 8-11 класів ЗНЗ району.

Вітаємо переможців:

Суркова Олена, І місце, учениця 8-А класу, вчитель Ісаєнко Наталія Іванівна

Алексєєва Юлія, І місце, учениця 9-А класу, вчитель Ісаєнко Наталія Іванівна

21 жовтня 2015 року в ХЗОШ № 70 відбулася офіційна церемонія нагородження переможців районного конкурсу «Слобожанська муза».

Серед них були й наші учні. Це Гомович Вікторія, учениця 4-А класу, та Ісаєнко Марія, учениця 6-А класу, які посіли ІІ місце у своїх номінаціях.

Щиро вітаємо вас, дівчатка, із перемогою. Бажаємо вам творчих успіхів і злетів. Любіть поезію, відчувайте її, адже «поезія — це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі...»

/Files/images/PA211515.jpg

Конкурс- фестиваль ораторського мистецтва відбувся 05.10.2015 року. Учасницею цього заходу від нашої школи була учениця 11-А класу Коц Вікторія. Пані Віка не вперше активно виступає на сцені. Вона дуже відповідально, з притаманним їй артистизмом віднеслась до цієї справи. Щиро і чесно зазвучало українське слово з її уст. Глядачі були захоплені виступом дівчини. Від усього шкільного колективу дякуємо тобі, Віко, за перемогу в конкурсі ораторського мистецтва.

/Files/images/PA050366.JPG

2014/2015 навчальний рік:

Учениці нашої школи Катречко Аліна і Алєксєєва Юлія взяли участь у ІІ турі районного етапу захисту проектів «Харків – місто перспектив». У номінації «Харків - місто громадських ініціатив» (9-11 класи) учениця 11-А класу Катречко Аліна посіла І місце з проектом «Проект реконструкції парку «Зелений гай». У номінації «Відкриваємо Харків для Європи» (6-8 класи) учениця 8-А класу Алєксєєва Юлія посіла І місце з проектом «Екскурсії Hop–on Hop-of в Харкові». Вітаємо дівчат з перемогою!

/Files/images/212.jpg/Files/images/211.jpg


На базі ПДЮТ «ІСТОК» проводився районний етап Всеукраїнської історико-географічної експедиції учнівської молоді «Історія міст і сіл».

/Files/images/122.jpg

Учениця 10-А класу Коц Вікторія зі своєю роботою посіла ІІ місце. Вітаємо!


Вітаємо переможців районного конкурсу з виразного читання української поезії «Поетичний уклін переможцям» Ісаєнко Марію, ученицю 5 - А класу, яка посіла І місце у віковій категорії 9 - 11 років, та Коц Вікторію, ученицю 10 - А класу, яка посіла ІІ місце у віковій категорії 15 - 17 років. Дівчатка, творчих успіхів вам та натхнення у майбутньому!

/Files/images/2111.jpg/Files/images/2112.jpg

/Files/images/2113.jpg


Вітаємо Дзюбу Кирила, учня 7 - А класу, який посів ІІ місце в чемпіонаті України з тоеквон - до І. Т. Ф. серед дорослих, юніорів та юнаків. Бажаємо якнайкращих результатів та великих перемог!

/Files/images/2114.jpg/Files/images/2115.jpg


13.02.2015 під патронатом голови адміністрації Орджонікідзевського району Вельможної О.І. відбулося вшанування переможців районного етапу Всеукраїнської військово-спортивної гри «Патріот».

Кубками від адміністрації Орджонікідзевського району та грамотами від управління освіти були нагороджені команди-переможці.
Пам'ятними подарунками від адміністрації Орджонікідзевського району та грамотами від управління освіти нагороджені учні нашої школиу номінації «Влучні стрільці» за кращий результат у змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки - команда ХЗОШ № 88.

/Files/images/2116.jpg

За найвищі показники в особистій першості за підсумками окремих видів змаганьграмотою управління освіти нагородженийу номінації «Кращий знавець військової справи», учень 10 класу ХЗОШ №88 Спісівцев Ярослав.

Вітаємо наших хлопців!


Вітаємо Єгорова Максима, учня 8-А класу, який посів 2 місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії!


Вітаємо Суркову Олену, ученицю 7-А класу, яка посіла І місце уІІ етапіV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ІІІ місце у 2-ому етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури (підготувала - вчитель української мови та літератури Ісаєнко Наталія Іванівна)!

/Files/images/surkova.jpg/Files/images/2014_10_09_schev.png


Вітаємо Єгорова Максима, учня 8-А класу, який посів 3 місце уІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії!


Відповідно до висновків Регіональної експертної ради з питань ліцензування та атестації навчальних закладів Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 20.11.2014 №9/14 Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 88 імені О.Г.Зубарева Харківської міської ради Харківської області визнана атестованою.

Сумарна кількість балів становить 602 (достатній рівень організації діяльності).

Вітаємо Глазкову Аліну, ученицю 5-А класу нашої школи, з перемогою у Всеукраїнському конкурсі талантів "Харківська осінь".

/Files/images/2117.jpg/Files/images/2118.jpg

В номінації "Королева осіні" Аліна отримала Гран-Прі.


Вперше в історії Харкова серед школярів стартували змагання з картингу. У них беруть участь діти старших класів Орджонікідзевського та Московського районів. Ініціатор нового турніру під назвою "Форсаж -2014" - народний депутат Володимир Мисик.

Команда хлопців нашої школи (учні 9-10-х класів) в першому етапі змагання, яке відбулося 04.10.2014, зайняли почесне друге місце і вийшли у наступний тур змагань. Вітаємо наших хлопців і бажаємо їм подальших перемог!!!


01.10.2014 пройшли районні змагання з баскетболу серед хлопців. Команда хлопців нашої школи успішно виступила, вигравши двобій у хлопців з ХЗОШ№113, але поступилася команді ХСШ№119. Бажаємо нашим учасникам надалі перемог у всіх іграх!

/Files/images/2119.jpg/Files/images/2110.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 87