Зовнішнє незалежне оцінювання - 2021

Інформаційний буклет ЗНО 2021
Календар ЗНО 2021

У 2021 році кожен зареєстрований учасник зовнішнього оцінювання обов’язково буде мати право скласти тести не більш як із п’яти навчальних предметів із переліку:

1. Українська мова.
  2. Українська мова і література.
  3. Математика.
  4. Історія України.
  5. Біологія.
  6. Географія.
  7. Фізика.
  8. Хімія.
  9. Англійська мова.
  10. Іспанська мова.
  11. Німецька мова.
  12. Французька мова.

Результати зовнішнього оцінювання за критеріальною шкалою 1-12 балів із чотирьох навчальних предметів зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти (далі – атестація) для учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2021 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти (далі – здобувачі освіти):

• української мови (усі завдання сертифікаційної роботи) або української мови і літератури (субтест «Атестаційні завдання»);
  • математики (за рівнем навчання);
  • історії України (субтест “Період XX – початок XXI століття”) або іноземної мови (за рівнем навчання) – за вибором здобувача освіти;
  • одного з навчальних предметів, зазначених у Переліку – за вибором здобувача освіти;

Детальніше про складання математики.Учні закладів освіти, які здобуватимуть повну загальну середню освіту, обов’язково складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з математики. Зміст сертифікаційної роботи з математики визначатиметься Програмою зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання з математики, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Для проведення ДПА з математики у 2021 році буде розроблено два варіанти сертифікаційних робіт. Пропонуємо ознайомитися із демонстраційними варіантами сертифікаційної роботи з математики:

• рівня стандарту. Тестовий зошит налічуватиме 28 завдань різних форм, на виконання яких відведено 150 хвилин;
  • рівня стандарту та профільного рівня. Тестовий зошит з 34 завданнями, на виконання яких відведено 210 хвилин.

Випускники, які вивчали математику на рівні стандарту і не планують використовувати результати з математики для вступу до закладів вищої освіти, отримають тільки оцінку за шкалою 1–12 балів за виконання завдань сертифікаційної роботи рівня стандарту.Випускники, які вивчали математику на рівні стандарту і планують використовувати результати ЗНО з математики під час вступу до закладів вищої освіти, виконуватимуть усі завдання сертифікаційної роботи з математики рівня стандарту та профільного рівня, а як оцінка ДПА буде зараховано результат за виконання завдань 1-26, 30, 31. Такі учасники отримають результати за шкалою 1–12 балів (ДПА рівня стандарту) і 100-200 балів за рейтинговою шкалою зовнішнього незалежного оцінювання.Випускники, які вивчали математику на профільному рівні, за виконання усіх завдань сертифікаційної роботи з математики рівня стандарту та профільного рівня отримають оцінку за шкалою 1–12 балів і 100-200 балів за рейтинговою шкалою зовнішнього незалежного оцінювання.

Програма зовнішнього незалежного оцінювання з математики 2021 року

Демонстраційний варіант сертифікаційної роботи з математики 2021 року (рівень стандарту)

Демонстраційний варіант сертифікаційної роботи з математики 2021 року (рівень стандарту та профільний рівень)

/Files/images/navchalniy_rk_20_21/matem_2021.png