26 лютого у школі пройшли заходи до Дня початку кримського спротиву «Крим – це Україна»

Захід до Дня початку кримського спротиву у 8-А класі

Мета: формування емоційно-ціннісних пріоритетів особистості, визначення її національної самоідентифікації, ставлення до Батьківщини, держави та нації.

Проведення виховних заходів до Дня початку кримського спротиву в школі обґрунтована процесами, якими охоплена наша держава.

/Files/images/vihovna/IMG_1079.JPG /Files/images/vihovna/IMG_1076.JPG

Крим став прецедентом сучасної світової історії. У післявоєнній Європі це, напевно, єдиний випадок, коли в мирний час одна держава окупувала і анексувала частину території іншої незалежної держави, тим самим порушивши всі існуючі міжнародні та міжурядові угоди.

Попри факт окупації, єдиним законним статусом Кримського півострова в очах міжнародного співтовариства є статус Автономії Республіки Крим та м. Севастополя у складі України. Всупереч цьому Росія встановила свій контроль над територією, що призвело до систематичних масштабних порушень фундаментальних прав людини. Такі дії російської влади стали загрозою міжнародній безпеці.