Закінчення 2021/2022 навчального року

Шановні батьки та учні!

Повідомляємо, що 2021/2022 навчальний рік закінчується 03 червня 2022 року. Виконання навчальних програм здійснюється за рахунок ущільнення навчального матеріалу.

У зв’язку з активними бойовими діями на території Харківської області, урочисті заходи щодо завершення навчального року (Свято Останнього дзвоника та випускний вечір) у школі не проводитимуться.

Звертаємо увагу учнів 9-х та 11-х класів, що закладом освіти вже зроблено замовлення документів про освіту. Їх видача здійснюватиметься з урахуванням поточної воєнної ситуації та дотриманням заходів щодо забезпечення захисту та безпеки учасників освітнього процесу (інформація буде повідомлена згодом).

· Ознайомитись з наказом МОН, який регламентує завершення 2021/2022 навчального року можназа посиланням.