/Files/images/collage_photocat_3.jpg

Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього. Хто не шанує видатних людей свого народу, той сам не гідний пошани. М. Рильський

Національно-патріотичне виховання

/Files/images/Screenshot_11.png /Files/images/Screenshot_9.png/Files/images/Screenshot_10.png/Files/images/Screenshot_8.png

8 травня 2015 року у школі пройшли щодо відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Європі

/Files/images/DSC00195.jpg/Files/images/DSC00199.jpg

/Files/images/DSC00161.jpg/Files/images/DSC00182.jpg

/Files/images/DSC00248.jpg/Files/images/IMG_1216.jpg

/Files/images/IMG_1219.jpg/Files/images/IMG_1230.jpg

29 жовтня 2014 року відбулася зустріч з ветераном війни Маргаритою Єфимівною Омельченко, яка розповіла про трагічну сторінку нашої історії визволення України від нацистських окупантів.

/Files/images/1801.jpg/Files/images/1802.jpg

Година спілкування "Ми козацького роду", присвячена козацтву відбулася в другому класі. Під час проведення свята діти розказували вірші, легенди та перекази про мужніх і відважних козацьких гетьманів, пройшов конкурс малюнків.

/Files/images/1803.jpg/Files/images/1804.jpg

28 жовтня 2014 року до річниці визволення України від нацистських окупантів учні школи поклали квіти до пам'ятника Жертв Голокосту, який знаходиться на території колишнього гетто.

/Files/images/foto_memorial_2014.jpg

23.10.2014 в школі відбулася театральна вистава "Козацькому роду нема переводу"

/Files/images/1805.jpg/Files/images/1806.jpg

/Files/images/1807.jpg/Files/images/1808.jpg

Мета заходузгадати історію доби козаччини; підвищити рівень військово-патріотичного виховання учнів в дусі українського козацького лицарства, відданості українському народу та Батьківщині; розвивати цікавість до минулого свого народу; виховувати правильне ставлення до історії українського народу, підвищити культурну цінність українських обрядів та традицій.

Театральне дійство відбувалося під керівництвом бібліотекаря школи Чорної Ірини Вікторівни. Учні із завзяттям виконували роль козаків: танцювали, співали. Гостям сподобалось свято, і вони подякували юним артистам та організаторам заходу.

Розпочався 2014/2015 навчальний рік єдиним уроком "Україа - єдина країна". Класні керівники познайомили учнів із найкращими представниками України у світі, формували в учнів почуття особистої відповідальності та гордості за долю держави та українського народу, ціннісне ставлення до суспільства, мови, сім'ї, самого себе. Учні початкових класів дізналися багато цікавого про українські народні ігри, звичаї та традиції. А старшокласники вирішували проблеми вступу нашої держави до ЄС, майбутнього економічного розвитку.