Повернутися до звичайного режиму
FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

Результати участі у конкурсах та олімпіадах:

- в II етапі Всеукраїнської олімпіади з географії учень 9-А класу Єгоров Максим посів ІІІ місце;


- в II етапі Всеукраїнської олімпіади з історії учень 9-А класу Єгоров Максим посів ІІ місце та ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії;

- в II етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики учень 8-А класу Лушпа Олег посів ІІІ місце;

- в І (районному) етапі ІХ міського конкурсу знавців української мови серед учнів 8-11 класів ЗНЗ району переможцями стали: Суркова Олена, І місце, учениця 8-А класу та Алексєєва Юлія, І місце, учениця 9-А класу, вчитель Ісаєнко Наталія Іванівна;

- в ІІ (районному) етапі VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та XVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика учениця 11-А класу Трофименко Марина посіла ІІ місце;

- перемога в спортивних змаганнях «Спортивна сім'я - здорова нація»( родина учня 6-А класу Кошкарьова Євгена);

- районний конкурс-фестиваль ораторського мистецтва (переможець учениця 11-а класу Коц Вікторія, учасник міського етапу);

- районний конкурс «Слобожанська муза»(Гомович Вікторія, учениця 4-А класу та Ісаєнко Марія, учениця 6-А класу, які посіли ІІ місце у своїх номінаціях);

- конкурс учнівських презентацій «Україно, ти для мене диво!» (учениця 11-А класу Коц Вікторія посіла І місце);

- районному конкурсі «Замість ялинки – зимовий букет», «Новорічна іграшка» (переможці - учні 1-А);

- шкільна електронна газета «Вісник «Республіки ШКіЗ», яка видається учнівським самоврядуванням чотири рази на рік, стала переможцем районного конкурсу електронних газет до Дня рідної мови ( нагороджено дипломом ІІІ ступеня).

- районний конкурс-фестиваль ораторського мистецтва до Дня рідної мови (переможець учениця 11-а класу Коц Вікторія, ІІІ місце)

Графік проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році:

№ з/п Дата Час проведення Місце проведення Предмет
1. 03.10.2016 15.00 Кабінет математики Математика
2. 04.10.2016 15.00 Кабінет географії Географія
3. 05.10.2016 15.00 Кабінет зарубіжної літератури Російська мова та література
4. 06.10.2016 15.00 Кабінет хімії Хімія
5. 07.10.2016 15.00 Кабінет історії Історія
6. 10.10.2016 15.00 Кабінет біології Біологія
7. 11.10.2016 15.00 Кабінет української мови Українська мова та література
8. 12.10.2016 15.00 Кабінет фізики Фізика
9. 13.10.2016 15.00 Кабінет іноземної мови Іноземна мова: англійська
10. 17.10.2016 15.00 Кабінет інформатики Економіка
11. 18.10.2016 15.00 Кабінет історії Правознавство
12. 19.10.2016 15.00 Кабінет інформатики Інформатика
13. 20.10.2016 15.00 Кабінет фізики Астрономія
14. 21.10.2016 15.00 Кабінет екології Екологія
15. 24.10.2016 15.00 Майстерня Трудове навчання
16. 25.10.2016 15.00 Кабінет інформатики Інформаційні технології

Графік проведення ІІетапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
із навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році:

№ з/п Предмет Дата Час Клас Місце проведення
1 Трудове навчання 05.11.2016 10.00 8-11 ХЗОШ № 118 ХЗОШ № 157
2 Російська мова та література 06.11.2016 10.00 8-11 ХЗОШ № 70
3 Географія 12.11.2016 10.00 8-11 ХСШ № 80
4 Екологія 13.11.2016 10.00 10-11 ХЗОШ № 168
5 Історія 19.11.2016 10.00 8-11 ХЗОШ № 88 ім. О.Г. Зубарева
6 Математика 20.11.2016 10.00 6-11 ХЗОШ № 70
7 Українська мова та література 26.11.2016 10.00 7-11 ХЗОШ № 104
8 Іноземні мови: англійська, німецька, французька 27.11.2016 10.00 8-11 ХСШ № 119
9 Хімія 03.12.2016 10.00 7-11 ХСШ № 75
10 Фізика 04.12.2016 10.00 7-11 ХГ № 163
11 Економіка 10.12.2016 10.00 9-11 ХЗОШ № 157
12 Інформатика 11.12.2016 10.00 8-11 ХЗОШ № 71 ХЗОШ № 113 ХСШ № 119
13 Біологія 17.12.2016 10.00 8-11 ХСШ № 155
14 Астрономія 18.12.2016 10.00 10-11 КЗ «ХСШ № 15»
15 Правознавство 24.12.2016 10.00 9-11 ХЗОШ № 26
16 Інформаційні технології 25.12.2016 10.00 8-11 ХЗОШ № 71 ХЗОШ № 113 ХСШ № 119

Організаційна структура роботи з обдарованою молоддю в ХЗОШ №88

Координаційна група з питань організації роботи з обдарованими учнями
Шкільна методична рада
Наукове товариство учнів
Шкільні методичні об’єднання учителів-предметників
Психологічна служба
Учні школи

Напрями роботи:

Освітній напрям Форми учнівської взаємодії Науково-дослідницька робота Супровід та підтримка Моніторинг Співробіт- ництво
- Інноваційні технології; - індивід. та групове навчання; - додаткова освіта; - профіль- ність; - самоосвіта - олімпіади; - турніри; - конкурси; - наукові змагання; - конференції - шкільне наукове товариство; - наукові екскурсії; - заохочення; - методичне, матеріально-технічне забезпечення; - психолого-педагогічна підтримка. - якість умов організації роботи; - якість реалізації освітнього процесу. - з ВНЗ; - з профіль-ними організа-ціями та установами

План роботи шкільного наукового товариства учнів

на 2015/2016 навчальний рік

№ з/п Захід Термін проведення Відповідальний
1 Установча нарада щодо діяльності наукового товариства учнів Жовтень Додусенко Н.О. Керівники шкільних методичних об’єднань вчителів-предметників
3 Проведення шкільної наукової конференції учнів членів наукового товариства Листопад Додусенко Н.О.
4 Участь у І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України Грудень Додусенко Н.О. Керівники шкільних методичних об’єднань вчителів-предметників
5 Проведення консультацій та надання методичної допомоги щодо підготовки науково-дослідницьких робіт Упродовж року Додусенко Н.О. Керівники шкільних методичних об’єднань вчителів-предметників
Кiлькiсть переглядiв: 350