FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

/Files/images/2018/IMG_1173.jpg

УЧАСНИК КОНКУРСУ «УЧЕНЬ РОКУ-2018»

в номінації

«Спортсмен року»

МОВЧАН ДАНИЛО

учень 10-А класу

Знайомімось!

Я, Данило Мовчан, мені 16 років, навчаюся в Харківській загальноосвітній школі №88 О. Г. Зубарева в 10 – А класі.

З шести років почав займатися дзюдо в ДЮСШ №7. На перших своїх змаганнях посідав призові місця. Це мене заохотило й у подальшому спонукало до досягнення якнайкращих результатів.

2013 року в ДЮСШ №11 мені запропонували спробувати себе в такому виді спорту, як самбо. Почав тренуватися , прагнув успіхів, оскільки це дуже подобалося. Брав участь у Всеукраїнських та Міжнародних турнірах і посідав призові місця.

Нещодавно наполегливо готувався до змагань з Кубку Харківської області, щоб потрапити на Чемпіонат України. Мета була досягнута – перше місце.

Жовтень 2016 рок. Я був учасником змагань Чемпіонату України, який проходив у місті Харкові, де отримав перемогу і взяв участь на Чемпіонаті світу на Кіпрі.

Грудень 2016 року. Кіпр. У місті Лімасол проходить Чемпіонат світу. Саме тут я отримав пяте місце з 12-ти учасників-країн.

У квітні 2017 року беру участь у Чемпіонаті «Кубок України», який проходив у місті Києві. І знову - перемога. Тепер готуюся до Чемпіонату України.

Жовтень 2017 року. Участь у змаганнях Чемпіонату України, який проходив у місті Києві, де посідаю перше місце. І знову - Чемпіонат Європи, який проходив у Хорватії (м. Пореч). Тут я став срібним призером Європи.

У лютому 2018 року знову беру участь у змаганнях Чемпіонату України і посідаю перше місце. За наполегливу працю мені присвоєно звання

«Майстра спорту України». Цього року є стипендіатом Харківської міської ради « Кращий учень навчального закладу» ДЮСШ№11

Наразі готуюся до Чемпіонату Європи - 2018, який буде проходити у квітні 2018 року в місті Прага (Чехія). Сподіваюся, що обовязково повернуся з перемогою. «Перемагає той, хто завжди перемагає себе!» - це моє життєве кредо.

Упевнено можу сказати: «Я згоден брати участь у конкурсі « Учень року - 2018».

Кiлькiсть переглядiв: 99