НАЗВА ЗНЗ
ПІБ АВТОРА Чорна Ірина Вікторівна, учні 6-Б класу
НАЗВА ПРОЕКТУ Ігровий проект «КіТ» для маленьких харків’ян
МЕТА ПРОЕКТУ 1. Розвивати моторно-рухову, зорову та слухову координацію дітей; 2. Формувати творчі здібності та артистизм; 3. Збагачувати пасивний та активний словни; 4. Використовувати в грі уяву, пам’ять, мислення та увагу; 5. Заохочувати до сімейного читання.
ЗАВДАННЯ ПРОЕКТУ 1. Розвиток комунікаційної компетенції учнів. 2. Розвиток моторних навичок дитини, здатність роботи в команді. 3. Здатність аргументувати, захищати власну позицію. 4. Зміцнення сімейних стосунків.
ТИП ПРОЕКТУ За напрямом практично-орієнтований
За складом учасників проектної групи груповий
За характером партнерських взаємодій між учасниками проектної діяльності партнерський
За рівнем реалізації міжпредметних зв’язків міжпредметний
За кінцевим результатом Інформаційно-прикладний
За метою і характером проектної діяльності творчо-ігровий
За формою захисту презентаційний, мультимедійний.
За терміном виконання середньої тривалості
АНОТАЦІЯ Спрямований на поширення концепція «Game – based learning», використання ігор і їх елементів в освітньому процесі, відсутність традиційного розподілу ролей учень – учитель, дитина – дорослий. Цей процес дає змогу навчитися усім його учасникам. Гра в навчанні стимулює до активної взаємодії; розвиває емпатію та вміння співпрацювати.
ДОДАТКИ - Змістове наповнення літературного проекту «КіТ». Підказка для дорослих; - асоціативний кущ «Спільна справа»; - фотоматеріали щодо впровадження проекту в ХЗОШ№88 імені О.Г. Зубарева; - 5 лайфхаків, для чого потрібен «КіТ».
УЧАСНИКИ ПРОЕКТУ Чорна Софія, Конєва Анастасія, Мартинов Михайло, Макаровський Гліб, Хроль Дар’я, Барсамян Яна
КЕРІВНИКИ ПРОЕКТУ Заступник директора з НВР ЗОШ №88 імені О.Г.Зубарева Сидорова Т.В., керівник проекту Чорна І.В.

НАЗВА ЗНЗ Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №88 імені О.Г.Зубарева Харківської міської ради Харківської області
ПІБ АВТОРА Крисенко Ніна Миколаївна, учні 3-В класу
НАЗВА ПРОЕКТУ Соціальний проект «Подаруй краплинку щастя» для людей похилого віку.
МЕТА ПРОЕКТУ 1. Надавати постійну посильну допомогу людям похилого віку; 2. Ознайомити вихованців з традиціями доброчинності як історичним та духовним надбанням українського народу; 3. Виховувати дітей у дусі благодійництва: милосердними, добрими, чуйними, щиросердними, не байдужими до чужого болю, завжди готовими підтримати в важку хвилину, розрадити у біді; 4. Показати, що благодійність може бути не лише матеріальною, а й духовною; 5. Сприяти у вирішенні проблемних ситуацій щодо психологічної та моральної допомоги людям похилого віку.
ЗАВДАННЯ ПРОЕКТУ 1. Створення умов для самореалізації особистості у різних видах творчої діяльності. 2. Ефективне засвоєння вихованцями життєвих та соціальних ролей. 3. Практичне застосування сформованих морально-етичних знань та поведінкових моделей. 4. Формувати у дітей комунікативні трудові компетентності. 5. Збільшити контакти дітей з позашкільним середовищем.
ТИП ПРОЕКТУ За напрямом практично-орієнтований
За складом учасників проектної групи груповий
За рівнем реалізації міжпредметних зв’язків міжпредметний
За кінцевим результатом Інформаційно-прикладний
За метою і характером проектної діяльності соціально-благодійний
За формою захисту презентаційний, мультимедійний.
За терміном виконання довготривалий
АНОТАЦІЯ Благодійний проект спрямований на вихованні підростаючого покоління, а саме таких важливих якостей: благодійність, великодушність, чесність, тактовність, милосердя. А також спрямований захистити старість, навчити розділяти чужий біль та підтримувати у важку хвилину людей похилого віку.
ДОДАТКИ
УЧАСНИКИ ПРОЕКТУ Учні 3-В класу
КЕРІВНИКИ ПРОЕКТУ Заступник директора з НВР ЗОШ №88 імені О.Г.Зубарева Сидорова Т.В., керівник проекту Крисенко Н.М.

Банк учнівських проектів:

Банк учнівських проектів