/Files/images/image.jpg

Навчальні поради

1. Якщо у тебе виникли проблеми при виконанні домашнього завдання і ти не знаєш, як далі вирішується ця задача, залиш її на потім і вирішуй задачу трохи легшу. Через деякий час ти обов'язково зрозумієш рішення тієї задачі.

2. Сідай у класі якомога ближче до учителя. Чим більше учнів сидить перед тобою, тим більша вірогідність, що тебе відволікатимуть від занять.

3. Сиди не тільки перед комп'ютером. Знайди собі цікаву книгу і почни читати. Коли багато читаєш, покращується правопис і розширюється кругозір.

4. Щоб навчання було якісним, дуже важливо, скільки органів чуття задіяно в учбовому процесі. Тільки слухати, тільки читати або тільки писати не ефективно.

5. Якщо твої успіхи очевидні, підвищується мотивація і у зв'язку з цим подальше навчання стане легшим.

6. Дякуй собі за високі бали: дозволь для себе що-небудь хороше, після того, як ти досяг поставленої мети.

7. Створи собі комфортну учбову атмосферу, підшукавши для себе прибрану, добре освітлену кімнату.

8. Потурбуйся про тишу! Ніхто не може добре вчитися при шумові чи музиці.

9. В обідню перерву їж малими порціями. Рекомендується їсти фрукти і овочі, оскільки вони «заряджають мізки».

10. Заздалегідь починай готуватися до іспиту (одного тижня недостатньо!)

11. Якщо тобі потрібно довго працювати за комп'ютером, роби невеликі перерви, дивись у вікно. Це дасть твоїм очам можливість відпочити, і ти будеш довше залишатися бадьорим.

12.Твоєму мозкові під час роботи потрібно багато кисню. Якщо надходження кисню збільшується, то одночасно збільшується і твоя працездатність. Цим ти можеш і скористатися! Під час навчання провітрюй приміщення або ж вийди на свіже повітря.

Кiлькiсть переглядiв: 5040