Повернутися до звичайного режиму

/Files/images/foto_muzeya.jpgГрафік роботи музею:

Понеділок 10.00-15.00
П'ятниця 11.00-13.00
Наш«Меморіальний музей Героя Радянського Союзу О.Г.Зубарєва» Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №88 Харківської міської ради Харківської областівизнано переможцем конкурсу-огляду шкільних музеїв загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів в номінації «Кращий військово-патріотичний музей - 2014» та нагороджено дипломом ІІІ ступеня. Вітаємо директора музею Пашкову Катерину Віталіївну та творчу групу учнів 9-А класу за вагомий внесок у розвиток музейної справи! Почесними грамотами Харківської міської ради організації ветеранів України за активну роботу в раді Меморіального музею Героя Радянського Союзу О.Г.Зубарева нагороджені учениці 9-А класу Скокова Олександра та Мурай Юлія.
/Files/images/1261.jpg

/Files/images/SAM_3802.JPG/Files/images/SAM_3809.JPG