FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

Рішення педагогічної ради:

Витяг з протоколу

засідання педагогічної ради
від 09.06.2017 № 8

Голова – Пухлій В.А.

Секретар – Звягіна Т.В.

Присутні: 28 осіб

Відсутні: 0 осіб

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про переведення учнів 9 - А класу до 10 класу.

Доповідач Пухлій В.А.

1. СЛУХАЛИ:

Пухлій В.А., директора школи, яка ознайомила присутніх з Порядком

переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу в 2016/2017 навчальному році, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України від 30.07.2015 за №924/27369.

1. ПОСТАНОВИЛИ:

1.1. На підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань та державної підсумкової атестації учнів 9-А класу перевести до 10 класу:

1.Бегмат Діану Сергіївну
2.Бондаренко Ганну Олександрівну
3.Волошина Віктора Романовича
4.Гладченко Наталію Євгенівну
5.Городова Романа Анатолійовича
6.Дзюбу Кирила Юрійовича
7.Дромашко Анастасію Андріївну
8.Єрофєєва Марка Сергійовича
9.Ігіну Фаріду Шаріфхуджаівну
10.Карнауха Владислава Сергійовича
11.Карстена Артура Олександровича
12.Клочана Руслана Олександровича
13.Коваль Ангеліну Євгенівну
14.Козуба Владислава Руслановича
15.Кормільця Пилипа Євгеновича
16.Кошкарову Анастасію Геннадіївну
17.Краснікову Вікторію Геннадіївну
18.Кривошею Дар’ю Валеріївну
19.Ларіонову Катерину Андріївну
20.Манахову Анастасію Олександрівну
21.Мирошниченка Владислава Юрійовича
22.Пащенко Катерину Павлівну
23.Петрушкевича Юлія Сергійовича
24.Плюсніна Микиту Андрійовича
25.Попову Яну Олегівну
26.Рєпіна Ігоря Віталійовича
27.Салахову Марію Андріївну
28.Склярова Максим Владиславовича
29.Стезенко Іванну Олексіївну
30.Суркову Олену Андріївну
31.Тарараєва Олександра Дмитровича
32.Ущенка Олександра Сергійовича
33.Фальченко Валерію Валеріївну
34.Шапкіну Карину Сергіївну
35.Швецову Анастасію Сергіївну
36.Ятло Євгена Євгеновича

1.2. Вручити свідоцтва про базову загальну середню освіту з відзнакою

Кормільцю Пилипу Євгеновичу, Петрушкевичу Юлію Сергійовичу, Салаховій Марії Андріївні, Сурковій Олені Андріївні.

Голова педагогічної ради В.А.Пухлій

Секретар педагогічної ради Т.В.Звягіна

Витяг з протоколу

засідання педагогічної ради

від 26.05.2017 №6

Голова - Пухлій В.А.

Секретар - Звягіна Т.В.

Присутні: 28 особ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про переведення учнів 1-8-х, 10-А класів до наступного класу.

Доповідач Пухлій В.А.

1. СЛУХАЛИ:

Пухлій В.А., директора школи, яка ознайомила присутніх з Порядком переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу в 2016/2017 навчальному році, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України від 30.07.2015 за №924/27369.

1. ПОСТАНОВИЛИ:

1.1. На підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань та державної підсумкової атестації (випускників початкової школи) учнів

перевести до наступних класів учнів 1-8-х, 10-А класів.

- з 1-А класу до 2-А класу – 34 учні:

1. Бабій Варвару Олександрівну
2. Бондарєву Ангеліну Андріївну
3. Говтву Арсенія Миколайовича
4. Геца Данила Олександровича
5. Головчанську Марію Максимівну
6. Гудскова Арсенія Валентиновича
7. Довбах Олесю Сергіївну
8. Добровольського Івана Юрійовича
9. Дорошко Валерію Вікторівну
10. Єсіпова Єгора Олексійовича
11. Захарчука Максима В’ячеславовича
12. Зубка Костянтина Сергійовича
13. Козуба Єгора Руслановича
14. Коропа Василя Васильовича
15. Коссе Михайла Вікторовича
16. Костромітіна Богдана Сергійовича
17. Константинову Поліну Євгенівну
18. Ласточкіну Вероніку Дмитрівну
19. Лобцову Єву Андріївну
20. Мінзюка Кирила Сергійовича
21. Піно Євгенію Олександрівну
22. Пронько Уляну Павлівну
23. Руденка Дениса Ігоровича
24. Рябеньку Марію Костянтинівну
25. Соломко Поліну Денисівну
26. Стойкова Дмитра Геннадійовича
27. Сьомочкіна Дмитра Ігоровича
28. Тереця Віталія Андрійовича
29. Тошеву Алісу Умарівну
30. Фоменко Елеонору Дмитрівну
31. Харитонова Максима Андрійовича
32. Худокормова Олександра Борисовича
33. Чепеля Владислава Віталійовича
34. Щербяка Ярослава Романовича

- з 1-Б класу до 2-Б класу – 33 учні:

1. Автюхову Поліну Євгеніївну
2. Балабанову Дар’ю Григорівну
3. Бондаровського Артема Романовича
4. Борщеву Вікторію Романівну
5. Бреславця Микиту Сергійовича
6. Гавриш Діану Андріївну
7. Гладченка Дмитра Олексійовича
8. Глазкову Кристину Павлівну
9. Головка Михайла Сергійовича
10. Грибанова Олексія Андрійовича
11. Григоренко Анну Денисівну
12. Гулеватову Катерину Олексіївну
13. Гулеватову Марію Олексіївну
14. Дрозд Поліну Олексіївну
15. Коломійченко Анну Максимівну
16. Лобцова Віталія Сергійовича
17. Логінову Єлизавету Олексіївну
18. Малявка Богдана Максимовича
19. Маяцьку Юлію Олександрівну
20. Мельніченко Ксенію Андріївну
21. Мерінцову Софію Артемівну
22. Миргородську Софію Романівну
23. Мунштукова Дениса Романовича
24. Овчаренко Анну Вікторівну
25. Підмогильного Андрія Максимовича
26. Пономаренко Дар’ю Сергіївну
27. Рвачову Анну Євгеніївну
28. Рижову Даніелу Володимирівну
29. Самофалову Катерину Андріївну
30. Снітка Івана Вячеславовича
31. Файзуллоєву Фатімаджан Анварджонівну
32. Шепелевич Аріну Андріївну
33. Шопіна Євгенія Віталійовича

- з 2-А класу до 3-А класу – 29 учнів:

1. Азаренкова Олега Владиславовича
2. Бабенко Анжеліку Артурівну
3. Блудову Юлію Дмитрівну
4. Болдирєва Нікона Андрійовича
5. Бочкова Вадима Владиславовича
6. Булгакова Ярослава Олександровича
7. Буйвол Уляну Олегівну
8. Варкова Максима Олексійовича
9. Гульалієва Субхана Вугар огли
10. Козакову Вікторію Олексіївну
11. Кузьмінова Артема Віталійовича
12. Кукліна Івана Володимировича
13. Куценко Софію Анатоліївну
14. Літовець Владу Максимівну
15. Лонську Катерину Леонідівну
16. Марченко Анастасію Євгеніївну
17. Матоненкову Олександру Денисівну
18. Мельника Ігната Васильовича
19. Петрушкевич Маргариту Валеріївну
20. Рудіч Маргариту Андріївну
21. Сарай Віолетту Михайлівну
22. Семенова Микиту Олексійовича
23. Танянського Назара Романовича
24. Ткаченко Ксенію Олександрівну
25. Хан Максима Ехсановича
26. Чугунову Анастасію Едуардівну
27. Шайнюка Володимира Андрійовича
28. Шинкаренка Микиту Сергійовича
29. Юрічєва Євгена Володимировича

.

- з 2-Б класу до 3-Б класу – 27 учнів:

1. Баумер Анастасію Сергіївну
2. Білу Альону Олександрівну
3. Болтишеву Анастасію Миколаївну
4. Вербинець Марину Андріївну
5. Григорова Артура Андрійовича
6. Гетмана Микиту Анатолійовича
7. Гулу Мирослава Олександровича
8. Василенко Даяну Максимівну
9. Дратвер Вікторію Станіславівну
10. Жигуліна Максима Станіславовича
11. Коропа Максима Васильовича
12. Курбацьку Ауріку Віталіївну
13. Литовченка Андрія Валерійовича
14. Малишевську Нону Вікторівну
15. Мусіяко Єлизавету Сергіївну
16. Петрова Гліба Вадимовича
17. Поваляєва Дмитра Сергійовича
18. Попадію Анастасію Сергіївну
19. Пузирьову Маргариту Миколаївну
20. Сазонову Крістіну Миколаївну
21. Світличну Аліну Віталіївну
22. Сіланову Єву Денисівну
23. Татік’яна Артема Андрійовича
24. Трофімова Богдана Павловича
25. Фалєєва Артема Сергійовича
26. Шворак Анаіту Вардгезівну
27. Шульгіна Микиту Олексійовича

- з 3-А класу до 4-А класу – 36 учнів:

1. Антіпову Марію Юріївну
2. Бедрань Катерину Сергіївну
3. Бондареву Каріну Романівну
4. Бочарова Максима Дмитровича
5. Вараницю Богдана Андрійовича
6. Гринченко Вікторію Олександрівну
7. Денисенко Ольгу Сергіївну
8. Дрозда Михайла Олексійовича
9. Журбу Вадима Вячеславовича
10. Королько Луїзу Петрівну
11. Кравченка Микиту Івановича
12. Кушніра Олександра Євгеновича
13. Ласточкіна Данііла Дмитровича
14. Лимаря Владислава Євгеновича
15. Личова Івана Сергійовича
16. Матвієнко Анастасію Сергіївну
17. Мєшалкіну Владиславу Денисівну
18. Миронову Вероніку Олександрівну
19. Молякова Тимура Богдановича
20. Мустафіна Вячеслава Вадимовича
21. Мутіну Вероніку Євгенівну
22. Нестерова Богдана Олександровича
23. Нурматова Костянтина Сергійовича
24. Овсяннікова Павла Олександровича
25. Перетенка Богдана Олексійовича
26. Платухіну Олександру Вячеславівну
27. Полковниченка Ростислава Романовича
28. Полтавця Дениса Гнатовича
29. Решетняка Степана Сергійовича
30. Семененко Ганну Миколаївну
31. Солодініна Микиту Олексійовича
32. Столбового Андрія Петровича
33. Ус Дар'ю Геннадіївну
34. Таршину Анастасію Станіславівну
35. Шангіна Георгія Андрійовича
36. Юрічєву Ксенію Володимирівну

- з 3-Б класу до 4-Б класу – 36 учнів:

1. Барсамян Яну Євгенівну
2. Блохіну Камілу Михайлівну
3. Бузирьову Альону Олексіївну
4. Буковцева Богдана Олеговича
5. Городова Івана Анатолійовича
6. Гриненко Сніжану Дмитрівну
7. Гудскова Костянтина Валентиновича
8. Лапшина Валерія Романовича
9. Іскандерова Саміра Сакіт огли
10. Колеснік Альбіну Олександрівну
11. Конєву Анастасію Олексіївну
12. Ландіка Микиту Юрійовича
13. Купку Володимира В’ячеславовича
14. Лаврова Руслана Валерійовича
15. Левченка Віталія Сергійовича
16. Макаровського Гліба Артемовича
17. Мартинова Михайла Олександровича
18. Нестеренка Микиту Миколайовича
19. Нікітіну Анастасію Ігорівну
20. Обухова Миколу Дмитровича
21. Остапенка Владислава Ігоровича
22. Очеретяну Софію Віталіївну
23. Потараєву Аліну Ігорівну
24. РазіньковуАнастасію Олексіївну
25. Рижикова Максима Вікторовича
26. Рижкову Віолетту Віталіївну
27. Семенченко Ангеліну Сергіївну
28. Смоліна Даніїла Сергійовича
29. Спіцина Микиту Євгенійовича
30. Ткаченка Артура Андрійовича
31. Хроль Дар’ю Андріївну
32. Читова Максима Євгенійовича
33. Чорну СофіюАндріївну
34. Шапкіну Софію Аркадіївну
35. Щетиніна Максима Романовича
36. Яшнюк КсеніюРусланівну

- з 4-А класу до 5-А класу– 27 учнів:

1. Бузько Ангеліну Михайлівну
2. Буйвола Захара Олеговича
3. Галхуу Даянхана Батболдовича
4. Горбас Єву Артемівну
5. Городова Володимира Анатолійовича
6. Довбиш Крістіну Віталіївну
7. Зубенко Руслану Русланівну
8. Іхненко Ярославу Дмитрівну
9. Кіфоренко Валерію Сергіївну
10. Ключко Єлизавету Валеріївну
11. Коваленко Дар'ю Русланівну
12. Кривошею Олександру Валеріївну
13. Кривошту Яну Євгеніївну
14. Крупка Олександра Олександровича
15. Носову Владиславу Сергіївну
16. Обухова Олександра Дмитровича
17. Околі Дарину Чідалу
18. Потькало Марію Федорівну
19. Прісіч Софію Юріївну
20. Пухніка Євгенія Ігоровича
21. Руденка Євгенія Андрійовича
22. Святчика Богдана Сергійовича
23. Страхову Єву Олександрівну
24. Усенко Лілію Олександрівну
25. Філатову Єву Юріївну
26. Чепурну Анастасію Дмитріївну
27. Школьнікова Лева Владиславовича

- з 4-Б класу до 5-Б класу– 26 учнів:

1. Абдуллаєву Лейлу Айдинівну
2. Бутова Данила Михайловича
3. Вереітінова Максима Андрійовича
4. Вовченка Даніїла Сергійовича
5. Громову Кіру Андріївну
6. Зарбалієва Артема Рафіковича
7. Золотарьова Владислава Андрійовича
8. Ільїну Дар'ю Сергіївну
9. Клепикова Руслана Віталійовича
10. Ковальова Дмитра Євгеновича
11. Константинова Володимира Євгеновича
12. Кормильця Дмитра Володимировича
13. Лисяка Данііла Володимировича
14. Лихобабу Марію Іллівну
15. Лустіна Костянтина Ігоровича
16. Маковську Оксану Володимирівну
17. Мілюковську Анастасію Віталіївну
18. Поджарова Нікиту Євгенійовича
19. Пожилова Івана Сергійовича
20. Приходька Юрія Олександровича
21. Савенка Едуарда Миколайовича
22. Савсюк Анастасію Михайлівну
23. Самойлова Нікіту Руслановича
24. Черноморця Владислава Андрійовича
25. Чернявську Ганну Костянтинівну
26. Шашкова Руслана Віталійовича

з 5-А до 6-А класу – 34 учні:

1. Антипова Максима Дмитровича
2. Батій Орину Романівну
3. Волкову Вікторію Альбертівну
4. Гомович Вікторію Олександрівну
5. Демонтовича Валентина Віталійовича
6. Дріля Арсенія Володимировича
7. Задорожного Дениса Дмитровича
8. Квасову Вероніку Віталіївну
9. Коміссарову Яну Олексіївну
10. Косоротову Кіру Андріївну
11. Костельнюка Артема Олександровича
12. Кузьміна Антона Ігоровича
13. Лантух Наталію Юріївну
14. Луніна Єгора Сергійовича
15. Литвинова Богдана Владиславовича
16. Люзакову Анастасію Костянтинівну
17. Машкова Данііла Сергійовича
18. Мисливець Валерію Павлівну
19. Міланченка Віктора Юрійовича
20. Мінзюк Поліну Сергіївну
21. Місюру Дмитра Вікторовича
22. Нестеренко Карину Дмитріївну
23. Пєнкіна Миколу Валерійовича
24. Притику Кирила Васильовича
25. Проскурову Аліну Віталіївну
26. Пустовар Ларису Русланівну
27. Рєзніка Марка Васильовича
28. Рудіча Ігора Андрійовича
29. Соловйову Вікторію Євгенівну
30. Стрижакова Ігора Олександровича
31. Томаха Павла Максимовича
32. Чемрата Кирила Віталійовича
33. Чугунова Єгора Едуардовича
34. Шовкового Михайла Володимировича

- з 6-А до 7-А класу – 34 учні:

1. Бєляєву Карину Олександрівну
2. Бочкову Дарину Владиславівну
3. Буковцеву Вікторію Олегівну
4. Волошину Ксенію Романівну
5. Герман Людмилу Євгеніївну
6. Голосія Вадима Євгеновича
7. Горстку Ярослава Олександровича
8. Єгоріна Олександра Анатолійовича
9. Іскандерова Анара Сакіт огли
10. Канівця Олександра Олександровича
11. Коваленко Аліну Костянтинівну
12. Конєву Ангеліну Олексіївну
13. Кузіна Віталія Костянтиновича
14. Ласточкіна Богдана Дмитровича
15. Левченка Владислава Сергійовича
16. Лонського Максима Леонідовича
17. Льовкіна Адама Валерійовича
18. Михайленка Кирила Андрійовича
19. Моргун Аліну Юріївну
20. Пархоменка Віталія Андрійовича
21. Паська Іслама Асроровича
22. Попову Євгенію Андріївну
23. Рябченка Дениса Вадимовича
24. Савушкіну Софію Миколаївну
25. Сазонова Віталія Валерійовича
26. Свіщова В’ячеслава Юрійовича
27. Севідову Ксенію Юріївну
28. Стасько Євгенію Олександрівну
29. Уточкіна Кирила Андрійовича
30. Тимошенка Гліба Сергійовича
31. Черкашину Валерію Олександрівну
32. Чупандіна Богдана Антоновича
33. Шабанова Еміна Ейтібар огли
34. Шейку Катерину Олександрівну

- з 7-А до 8-А класу – 33 учні:

1. Алієву Лейлу Гейдар кизи
2. Бєлова Ярослава Сергійовича
3. Глазкову Аліну Павлівну
4. Грицюк Лілію Олександрівну
5. Деріглазову Дар'ю Олександрівну
6. Ісаєнко Марію Анатоліївну
7. Кашкарьова Олександра Артемовича
8. Коссе Аліну Вікторівну
9. Кондратенко Катерину Дмитрівну
10. Кравченко Альону Андріївну
11. Кругову Софію Володимирівну
12. Лизеня Вадима Валерійовича
13. Малюгу Владиславу Сергіївну
14. Маяцького Максима Олександровича
15. Нікіфорова Олега Геннадійовича
16. Першуту Іллю Андрійовича
17. Підмогильного Дмитра Максимовича
18. Плеханова Ярослава Руслановича
19. Попову Дар'ю Олександрівну
20. Прохоренка Євгенія Олександровича
21. Рибалку Яну Віталіївну
22. Самохвалову Дар'ю Олександрівну
23. Слюсар Валерію Станіславівну
24. Тютюнника Володимира Олександровича
25. Цибаня Костянтина Сергійовича
26. Чайку Павла Сергійовича
27. Черкашину Валерію Романівну
28. Чорну Катерину Андріївну
29. Шашкова Миколу Віталійовича
30. Шевченка Максима Олександровича
31. Шпакова Олександра Олександровича
32. Юхименка Микиту Миколайовича
33. Яшкіну Марію Олександрівну

- з 8-А до 9-А класу – 33 учні:

1. Аргуткіна Руслана Валерійовича
2. Баранова Дениса Анатолійовича
3. Батуру Олену Вікторівну
4. Бекетову Олену Геннадіївну
5. Бедраня Дениса Сергійовича
6. Борзилову Анастасію Сергіївну
7. Бицюру Олександра Олеговича
8. Виноградова Іллю Сергійовича
9. Гамалей Юлію Вячеславівну
10. Горелова Степана Юрійовича
11. Долю Софію Олександрівну
12. Іващенка Олександра Ігоровича
13. Калашнікова Микиту Олександровича
14. Каряку Ярослава Олександровича
15. Корольову Єлизавету Олександрівну
16. Кошкарова Євгенія Геннадійовича
17. Лаврика Артура Владиславовича
18. Литовченка Владислава Валерійовича
19. Литвиненко Альону Валеріївну
20. Малишевського Володимира Вікторовича
21. Мєхтієва Максада Зауровича
22. Негребу Анастасію Сергіївну
23. Онацьку Єлизавету Станіславівну
24. Підмогильного Владислава Максимовича
25. Пушкарьова Данііла Олександровича
26. Рябчинську Катерину Євгенівну
27. Сафарову Ганну Сергіївну
28. Сердюк Дар’ю Вікторівну
29. Слободянюка Сергія Геннадійовича
30. Сорокіну Олену Романівну
31. Толмачова Данила Денисовича
32. Шаравіна Іллю Володимировича
33. Янкович Вероніку Романівну

з 10-А до 11-А класу – 31 учня:

1. Алєксєєву Юлію Сергіївну
2. Аніщенко Вікторію Віталіївну
3. Баскакова Даниила Вікторовича
4. Ботова Романа Олеговича
5. Буць Валентину Олексіївну
6. Васильченко Анастасію Андріївну
7. Гладченко Аліну Євгенівну
8. Добровольську Марію Олександрівну
9. Єгорова Максима Валентиновича
10. Зубарева Артема Геннадійовича
11. Коновалову Єлизавету Віталіївну
12. Костигіну Владиславу Олегівну
13. Костигіну Карину Олегівну
14. Коцюбу Валерія Анатолійовича
15. Коцюбу Віталія Анатолійовича
16. Левенець Карину Дмитрівну
17. Лук’янова Олександра Олександровича
18. Однокопилу Анастасію Сергіївну
19. Околі Аніту Чинені
20. Олійник Маргариту Максимівну
21. Олійника Василя Максимовича
22. Панчика Олексія Юрійовича
23. Пащенко Карину Вячеславівну
24. Пономарьова Іллю Юрійовича
25. Пушенка Антона Андрійовича
26. Рибалку Лілію Олександрівну
27. Романенко Олександру Віталіївну
28. Ткаченко Ганну Владиславівну
29. ФомінуДіану Артемівну
30. Чермєньову Марію Юріївну
31. Щиборовську Юлію Геннадіївну

Голова педагогічної ради В.А.Пухлій

Секретар педагогічної ради Т.В.Звягіна

Кiлькiсть переглядiв: 36