Kонкурс читців «Слобожанська Муза»

31.10.2017 на базі ХЗОШ №70 відбувся гала-концерт і підведення підсумків 4-го районного конкурсу читців «Слобожанська Муза». За доброю традицією конкурс проходив за ініціативи Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради, Управління освіти, Управління культури Індустріального району Департаменту культури Харківської міської ради, за підтримки депутатів Харківської міської ради.

Конкурс проходив в номінації «Художнє слово» в трьох вікових категоріях: молодшій, середній та старшій. Почесні грамоти та подарунки від депутатів Харківської міської ради отримали учні нашої школи, які посіли ІІІ місце:

-Пронько Уляна, учениця ХЗОШ № 88 (молодша вікова категорія);

-Ісаенко Марія, учениця ХЗОШ № 88 (середня вікова категорія);

/Files/images/2018/12.jpg/Files/images/2018/15.jpg/Files/images/2018/13.jpg/Files/images/2018/25.jpg