Ярмарок вакансій

15.09.2017 на базі КЗ «ПДЮТ «ІСТОК» учні 9 класу взяли участь у Ярмароку вакансій. Захід був організований Харківським обласним та Харківським міським центрами зайнятості, за підтримки адміністрації Індустріального району Харківської міської ради. Мешканців та учнів привітали голова адміністрації Індустріального району Харківської міської ради, депутат Харківської міської ради Вельможна О.І., заступник директора Харківського обласного центру зайнятості Толстих А.І., директор Харківського міського центру зайнятості Піженко С.В.

Учні мали можливість поспілкуватися з представниками 22 підприємств регіону, взяти участь у цікавій інтерактивній квест – вікторині «Місто професій». Кожен учень пройшов психологічне тестування з вибору професії та взяв участь у тренінгу «Моя професія за покликанням».