30.05.2016 Відкриття пришкільного табору відпочинку "Веселка"! Свято пройшло весело та яскраво. Відпочинок у пришкільному таборі обіцяє бути змістовим та цікавим. Бажаємо всім учасникам табору приємного відпочинку, натхнення на добрі справи та незабутніх

Робота з дітьми в літній період є гармонійним продовженням освітнього процесу та діяльності педколективу з розвитку кожного учня, його здатності до заповнення дозвіллєвого простору суспільно-корисною, спортивною діяльністю та формування смаку до культурного відпочинку.

30.05.2016 відбулося урочисте відкриття табірної зміни з метою познайомити дітей, об’єднати колективною творчою справою, виявити дитячі танцювальні, музичні, артистичні таланти. Також, дііти відвідали лялькову виставу на базі ПДЮТ «ІСТОК». Свято пройшло весело та яскраво. Відпочинок у пришкільному таборі обіцяє бути змістовим та цікавим. Бажаємо всім учасникам табору приємного відпочинку, натхнення на добрі справи та незабутніх вражень!

/Files/images/vihovna/DSC03820.JPG/Files/images/vihovna/DSC03822.JPG