Майстер-клас з обміну досвідом ХЗОШ №88 та ХЗОШ № 167 Московського району

17 грудня 2015 відбувся майстер-клас з обміну досвідом ХЗОШ №88 Орджонікідзевського району та ХЗОШ №167 Московського району. Завідувачка бібліотекою Чорна І.В. та учні з бібліотечного активу 8-А класу (Інгіна Фаріда та Гладченко Наталія ) провели чудовий майстер клас для учнів 3-А класу ХЗОШ №167 Московського району.

Учні з біблітечного активу розповіли про історію виникнення ляльки-мотанки, її призначення у побуті, різновиди та символічне значення елементів одягу. Діти ХЗОШ №167 з зацікавленістю слухали розповідь. Інгіна Фаріда та Гладченко Наталія показали свої роботи: ляльку – Берегиню, Нерозлучників, Немовля, Наречену які вони зробили з Чорною Іриною Вікторівною. Дівчата навчили та допомогли кожному учню зробити власноруч оберіг українського народу- ляльку мотанку «Різдвяного Янгола».

/Files/images/IMG_0989.JPG /Files/images/bbloteka/IMG_1092.JPG