III Всеукраїнський відкритий марафон з української мови

У листопаді розпочнетьсяIII Всеукраїнський відкритий марафон з української мови. До участі запрошуються учні 3-11 класів закладів загальної середньої освіти, учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студенти закладів фахової передвищої та вищої освіти. Перший етап Марафону стартує 11 листопада.
Метою проведення щорічного конкурсу є розвиток в учнівської і студентської молоді стійкої мотивації й свідомого прагнення до вивчення української мови. Організаторами III Всеукраїнського відкритого марафону з української мови є ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та освітня компанія HUMAN.Цифровий формат проведення надає можливість всім охочим школярам та студентам перевірити свої знання з української мови та позмагатися зі своїми однолітками з усієї країни.Для участі у III Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови потрібно з 17 по 30 жовтня 2022 року заповнитизаявкуна участь.
Шануймо мову! Любімо Україну!
Більше інформації про марафонна сайті ДНУ «ІМЗО»