Страусина ферма

Учні 4-А і 5-В класів відправились в селище Високий де знаходиться ферма страусів. Тут екскурсовод супроводжував вихованців уздовж вольєрів зі страусами, розповідаючи безліч цікавих фактів про них. Чи правда те, що переляканий страус ховає голову в пісок? Хто зазвичай висиджує пташенят: страус-мама або страус-тато? Як ці незвичні нам птахи переносять наш клімат? Також діти дізналися, що міцна шкаралупа страусиного яйця, може витримати вагу людини, та про те, як за старих часів використовували пір'я страусів. На страусиній фермі також є невеликий зоопарк з єнотами, павичами та іншою живністю. Приємне перебування на свіжому повітрі, в оточенні природи екологічно чистого району запам'ятається всім! Тривалий відпочинок пішов дітям на користь та подарував гарний настрій, приємні враження і позитивні емоції, які вони не приховували при поверненні додому.

/Files/images/2021-2022/strausina_ferma/cYUsHlGho6o.jpg

/Files/images/2021-2022/strausina_ferma/IMG_8268-COLLAGE.jpg