ARBOOK – безкоштовний додаток, який відтворює експерименти зі шкільної програмі прямо на столі учнів

Розробник мобільних додатків з технологією VR/AR FLEX REALITY відкрив безкоштовний доступ до свого продукту АR BOOK. За допомогою цього додатку будь-який смартфон може стати 3D лабораторією та продемонструвати складні експерименти в доповненій реальності прямо на столі перед учнем за допомогою смартфона.
/Files/images/2021-2022/IMG_20220405_105946_102.png
Віртуальна та доповнена реальність поступово стають частиною нашого життя. Ці технології допомагають в різних сферах, зокрема: медицині, будівництві, індустрії моди та дизайні інтер’єрів, а нещодавно з’явились в житті робітників освіти та учнів. Навчатись сьогодні можна тільки дистанційно - звичному навчальному процесу перешкоджає пандемія та воєнний стан. Дистанційне навчання менш інтерактивне, учні часто відволікаються та гірше сприймають матеріал. Предмети природничого циклу мають багато практичних занять, які неможливо проводити онлайн, діти не можуть робити досліди на хімії, експериментувати на уроках фізики або біології.
Компанія FLEX REALITY пропонує урізноманітнити навчальний процес за допомогою сучасних технологій та відкриває безкоштовний доступ до додатка AR BOOK. Цей додаток відтворює експерименти з фізики вдома, прямо на столі учня. Перелік тем й експериментів повністю відповідає шкільній програмі Міністерства освіти і науки України та постійно вдосконалюється. За допомогою смартфона або планшета кожний учень може відчути себе науковцем і, незважаючи на зовнішні обставини, навчатись без обмежень. Додаток має простий інтерфейс, зрозумілий як наймолодшим учням так і старшим колегам.
AR BOOK – це помічник вчителя, адже всі необхідні додаткові матеріали зібрані в одному додатку. Використання додатку безкоштовно на території України є можливим за підтримки Бізнес Групи Крон та виробничого підприємства "Інегва".

AR_Book? Звичайний застосунок чи щось більше….

«За даними Держстату, в Україні близько 15 тисяч шкіл. Близько 65% знаходяться у сільській зоні. Їхнє матеріальне забезпечення дуже кволе, тому діти не мають доступу до якісної освіти. Банально, без устаткування, реактивів неможливо проходити шкільні експерименти, а це знижує якість здобуття природничих знань».

Саме так, ще кілька місяців назад ми починали розповідь про ідею нашого проекту. А тепер вже практично 100% українських дітей обмежені в отримані якісної освіти.

Що робити?

Діджиталізація це не тільки про державні органи, це і про кожну школу в країні. Тому не зволікаючи ні хвилини компанія Flexreality вирішила, що саме час перетворити ідею на реальний застосунок, який допоможе здобути якісні знання в умовах обмеженого доступу до звичних методів навчання. Так світ побачив соціальний застосунок AR_Book.

Чи так просто залучити дітей до навчання та зацікавити?

Ми кажемо ТАК, якщо це доповнена реальність, інтерактивні експерименти та захоплюючий світ гаджетів.

Смартфон це користь або зло?

Саме час не сварити учнів за смартфони та планшети на уроках, а спонукати використовувати їх з користю. На уроці в школі, на дистанційному навчанні, чи при самостійному освоєні матеріалу застосунок допоможе засвоїти новий матеріал, перевірити свої знання та одночасно цікаво провести час.

Які предмети вже доступні?

Ми розпочали роботу з предмету, який є одним з найважчих, а саме з фізики. Основи механіки, електричного струму, оптики, ядерної фізики та багато іншого тепер можна вивчати не гірше ніж у надсучасному кабінеті, а іноді і краще, бо не всі з наведених дослідів можливо продемонструвати в стінах школи просто з питань безпеки.

Які предмети наступні?

Це звичайно лише перший крок. В планах розширити список предметів і надати можливість за допомогою сучасних технологій вивчати хімію, біологію, астрономію, математику та географію.

Кiлькiсть переглядiв: 168