/Files/images/navchalniy_rk_20_21/img21.jpg

Згідно рішення Уряду від 25 червня 2020 року

навчальний рік 2020/2021 оголошено роком математичної освіти.

План Року математичної освіти передбачає заходи, покликані забезпечити рівний доступ учнів до вивчення математики і застосування сучасних технологій навчання математики, удосконалити ресурсне забезпечення освітнього процесу, підвищити мотивацію школярів до вивчення математики та її застосування в житті, популяризувати математичну освіту.
Згідно з планом, починаючи з травня 2021 року, здобувачі повної загальної середньої освіти складатимуть обов’язкову державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з математики.

Протягом 2020/2021 навчального року також передбачено:

- збільшити кількість навчальних годин на вивчення математики в Державному стандарті базової середньої освіти;
- впровадити курси “Логіка”, “Математична логіка” у варіативну складову навчальних планів 1-11 класів;
- провести тренінги для вчителів початкових класів та вихователів закладів дошкільної освіти із застосування Лего математики в освітньому процесі;
- оснастити школи обладнанням для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій;
- створити каталог освітніх ресурсів з вивчення математики;
- розширити мережі математичних гуртків у закладах загальної середньої та позашкільної освіти;
- організувати математичні хаб-простори на базі вишів, що мають факультети (інститути) з підготовки вчителів.
У квітні 2021 року заплановано створити безкоштовний математичний онлайн-ресурс та розробити відповідний контент для учнів та вчителів математики.
Протягом червня-серпня 2021-го планується організувати літні «математичні школи» для вчителів та учнів, а на листопад заплановано відкриття Музею науки.