/Files/images/Вітання.JPG

Вітання Харківського міського голови випускникам Харкова

Дорогі випускники!

Коли ви допитливими першокласниками входили в шкільне життя, наше рідне місто готувалося зустрічати грандіозне спортивне свято – Чемпіонат Європи з футболу ЄВРО-2012. Ви стали свідками того, як Харків гідно його провів. І далі неодноразово «Металіст» ставав місцем яскравих футбольних баталій.
Ви дорослішали, а разом із вами змінювалися сквери та парки в рідному місті. У бризках харківських фонтанів відбивалися ваші усмішки. Двори зустрічали вас новими спортивними майданчиками, а на початок навчального року школи готували для вас сучасні стадіони.
Поки ви переходили з класу в клас, у вас з'явилися улюблені місця відпочинку: Центральний парк культури та відпочинку ім. М. Горького, Сад імені Тараса Шевченка, зоопарк, що дивує своїм розмахом і доступністю спілкування з тваринами.
Цього року рідний Харків дивиться на вас пораненими фасадами будівель, але він такий же чистий і доглянутий. У ньому, як і раніше, щиро цінують освіту та інтелект, так само вірять у те, що ви – майбуття України! І це майбутнє обов`язково буде мирним!
Ви – унікальний випуск, бо ви – перший випуск міста-героя Харкова.
Поділяю ваш смуток від того, що під час випускного ви знаходитеся далеко один від одного, але жоден кордон не здатен подолати силу любові до рідного міста. Упевнений, що трохи пізніше ви побачитеся з однокласниками. Зустрінетеся під мирним небом Харкова, на нашій найбільшій у Європі площі. Миру – бути! Усе буде Україна!

/Files/images/2021-2022/im_1.jpg

Дорогі школярі, шановні освітяни та батьки!

Кожен із нас зараз бореться за нашу країну та її щасливе майбутнє, робить все можливе на своєму фронті, аби наблизити перемогу, допомагає нашим військовим підтримкою, словом і ділом, робить те, що вміє найкраще. Хтось виграє медалі Всесвітньої гімназіади, презентує проєкти на міжнародних виставках, здобуває найвищі нагороди в престижних інтелектуальних змаганнях. Хтось знімає мотиваційні відео, пише зворушливі листи або плете браслети-обереги для наших захисників.

Хтось допомагає у волонтерських центрах, готує смачні страви для наших військових або рятує чужі життя, щоразу ризикуючи своїм. А хтось продовжує вчити й навчатися, таким чином міцно тримаючи освітній фронт... Для Перемоги важливий кожен.


Наприкінці навчального року хочеться подякувати всім представникам освітянського фронту за важливий внесок у сьогодення та майбутнє нашої України: вихователям, учителям, психологам, позашкільникам - усім тим, хто не залишився осторонь та продовжив навчати, морально підтримувати, надихати та підіймати патріотичний дух харків'ян.


Настане мир – і ми все відбудуємо. Зробимо все, для того щоб 1 вересня шкільний дзвоник лунав у ваших закладах освіти та навчальні кабінети, коридори, спортмайданчики наповнилися дитячими мріями, галасом і сміхом.

Дорогі випускники, саме зараз ви тримаєте в руках своє майбутнє. Без перебільшень, саме від вас через кілька років буде залежати майбутнє нашого рідного міста, його міцність та розвиток. Тому бажаю знайти в собі сили на підготовку до національного мультипредметного тесту та успішного вступу до закладів вищої освіти. Ми сподіваємося на кожного з вас, на нашу надпотужну, інтелектуальну, креативну молодь, на вашу енергію, знання, ідеї.


Бажаю всім щасливої долі та мирного неба над головою, нових ідей та перезавантаження перед наступним навчальним роком, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій!

З повагою Харківський міський голова Ігор Терехов


/Files/images/2021-2022/den_miru/1653909394-2263.jpg

Дорогі харків'яни!

Першого дня літа ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей! І ми, харків'яни, завжди прагнули зробити все, щоб втілювалися дитячі мрії та надії. Але страшне слово «війна» увірвалося в наше життя, несучи розруху та ламаючи долі. А в будь-якій війні найбільше страждають діти.

Місто-герой Харків робить все можливе, щоб наблизити нашу перемогу. І я дякую всім, хто своєю працею у цей тяжкий час продовжує вкладати душу, знання та сили в наших дітей – вчить, розвиває творчі здібності, підтримує морально та психологічно.

Настане мир – і діти знову сядуть за парти у відновлених дитсадках та школах. У них попереду – все життя, яке має бути сповнене радістю, любов'ю та милосердям, а не страхом, розпачем та нескінченним сидінням у бомбосховищах.

Ми зробимо все, щоб дитинство наших дітей стало яскравим, захоплюючим, наповненим ласкою та добром, і нехай на життєвому шляху на них чекають лише перемоги та успіх!

Міський голова Ігор Терехов

День захисту дітей. Звернення Харківського міського голови Ігоря Терехова #KVВO

Шановні батьки та учні!

Повідомляємо, що 2021/2022 навчальний рік закінчується 03 червня 2022 року. Виконання навчальних програм здійснюється за рахунок ущільнення навчального матеріалу.
Звертаємо увагу, що:
Для всіх випускників 9-х та 11-х класів закладом освіти вже зроблено замовлення документів про освіту. Дата видачі на свідоцтвах про здобуття базової середньої освіти та про здобуття повної середньої освіти - 10 червня 2022 року.
У школі видача документів про освіту здійснюватиметься з урахуванням поточної воєнної ситуації та дотриманням заходів щодо забезпечення захисту та безпеки учасників освітнього процесу (інформація буде повідомлена згодом).
У зв’язку з активними бойовими діями на території Харківської області, урочисті заходи щодо завершення навчального року (Свято Останнього дзвоника та випускний вечір) у школі не проводитимуться.
Ознайомитись з наказом МОН від 01.04.2022 "Про затвердження методичних рекомендацій щодо окремих питань завершення 2021/2022 навчального року "можна за посиланням.

КОЛЕКТИВ ТА УЧНІ

ХАРКІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №88 ІМЕНІ О.Г. ЗУБАРЕВА ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІТАЮТЬ ВАС НА НАШОМУ САЙТІ

Адреса: м.Харків, вул. Генерала Момота , б.8

E-mail: sch88@kharkivosvita.net.ua Тел.: (057)725-55-76

/Files/images/карта школи.png

/Files/images/SDC10689.jpg

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.