/Files/images/2021-2022/zno/unnamed-4.jpg

Приголуб нас, мила,
Пригорни усіх нас,
Як голуб під крила!

Про зарахування дітей до першого класу

Датою початку прийому заяв учнів майбутніх першокласників на 2024/2025 н.р. визначено 08.04.2024
Для вступу дитини у перший клас батьки мають зареєструвати її онлайн.
На сайті«Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти»(https://school.isuo.org/) згідно з покроковою інструкцією надана можливість подати заяву на вступ дитини до 1-го класу.
Для цього необхідно зареєструватися на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її наявними документами.

Підтвердження заяви документами в закладі освіти м. Харкова можливе лише у безпечний період та за попередньою домовленістю з керівництвом закладу загальної середньої освіти.

Перелік документів

для зарахування до 1-го класу закладу загальної середньої освіти

Для зарахування до школи майбутнього першокласника батьки або особи що їх замінюють, повинні надати до школи наступні документи:
- заява одного з батьків;
- копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
-оригінал або копія медичної довідки №086-1/о
«Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду»