Шановні батьки!

Пропонуємо ознайомитися з алгоритмом отримання фізичними особами довідки про реєстрацію місця проживання особи або довідки про склад сім’ї через вебсайт «Портал електронних сервісів міста Харкова»

Отримати інструкцію формування довідок онлайн можна за телефоном 0800-304-304

/Files/images/navchalniy_rk_20_21/Безымянный.png

Зарахування учнів до закладів загальної середньої освіти

На сайті«Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти»Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до 1-го класу школи. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти району, створити заявку та підтвердити її документами у закладі освіти.

(переглянути Інструкцію для батьків)

Заклади загальної середньої освіти мають доступ до перегляду та обробки заяв.

Звертаємо Вашу увагу, що залишається чинним Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (далі - Порядок), затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367.

- копію свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред'являється оригінал відповідного документа);

- оригінал чи копія медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/о, довідка профілактичних щеплень;

- оригінал або копія відповідного документа про освіту (за наявності).

Батьки (один із батьків) мають право зареєструватися та необхідні документи (їх копії) до будь-якого закладу освіти для зарахування на вільні місця.

Згідно з підпунктом 1 пункту 3 глави 1 розділу ІІ Порядку до 01 червня включно зараховуються усі діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників цього закладу освіти.

Порядок не визначає пріоритетність у зарахуванні дітей цих чотирьох категорій. Зазначаємо, що електронна реєстрація до закладу загальної середньої освіти також не встановлює черговість зарахування, а електронна заявка не є підставою для зарахування дитини до закладу загальної середньої освіти.

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО 1 КЛАСУ:

1. Зарахування учнів до закладу освіти здійснюється на безконкурсній основі.

2. Адміністрація закладу освіти зобов’язана вжити заходів щодо ознайомлення батьків або осіб, які їх замінюють, з порядком зарахування до закладу освіти, правилами внутрішнього розпорядку та іншими документами, що регламентують організацію освітнього процесу.

3. Зарахування учнів до закладу освіти здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом директора.

4. Для зарахування учня до закладу освіти батьки або особи, які їх замінюють, подають такі документи:

- заяву на ім'я директора школи;

- копію свідоцтва про народження дитини;

- медичну картку встановленого зразка