Закінчення 2021/2022 навчального року

Шановні батьки та учні!

Повідомляємо, що 2021/2022 навчальний рік закінчується 03 червня 2022 року. Виконання навчальних програм здійснюється за рахунок ущільнення навчального матеріалу.
Звертаємо увагу, що:
· Для всіх випускників 9-х та 11-х класів закладом освіти вже зроблено замовлення документів про освіту. Дата видачі на свідоцтвах про базову середню освіту та про повну середню освіту - 10 червня 2022 року.
· Видача документів про освіту здійснюватиметься з урахуванням поточної воєнної ситуації та дотриманням заходів щодо забезпечення захисту та безпеки учасників освітнього процесу (інформація буде повідомлена згодом).
· У зв’язку з активними бойовими діями на території Харківської області, урочисті заходи щодо завершення навчального року (Свято Останнього дзвоника та випускний вечір) у школі не проводитимуться.
· Ознайомитись з наказом МОН можна за посиланням.