Повернутися до звичайного режиму

/Files/images/2021-2022/zno/18_05_2021_закінчення_навчального_року.jpg

Шановні батьки та учні!

Повідомляємо, що 2021/2022 навчальний рік закінчується 03 червня 2022 року. Виконання навчальних програм здійснюється за рахунок ущільнення навчального матеріалу.
Звертаємо увагу, що:
Для всіх випускників 9-х та 11-х класів закладом освіти вже зроблено замовлення документів про освіту. Дата видачі на свідоцтвах про здобуття базової середньої освіти та про здобуття повної середньої освіти - 10 червня 2022 року.
У школі видача документів про освіту здійснюватиметься з урахуванням поточної воєнної ситуації та дотриманням заходів щодо забезпечення захисту та безпеки учасників освітнього процесу (інформація буде повідомлена згодом).
У зв’язку з активними бойовими діями на території Харківської області, урочисті заходи щодо завершення навчального року (Свято Останнього дзвоника та випускний вечір) у школі не проводитимуться.
Ознайомитись з наказом МОН від 01.04.2022 "Про затвердження методичних рекомендацій щодо окремих питань завершення 2021/2022 навчального року "можна за посиланням.

КОЛЕКТИВ ТА УЧНІ

ХАРКІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №88 ІМЕНІ О.Г. ЗУБАРЕВА ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІТАЮТЬ ВАС НА НАШОМУ САЙТІ

Адреса: м.Харків, вул. Генерала Момота , б.8

E-mail: sch88@kharkivosvita.net.ua Тел.: (057)725-55-76

/Files/images/карта школи.png

/Files/images/SDC10689.jpg

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.